Astri Bergman Taube färglitografier

196898

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): litografier 2 st, samtliga signerade och numrerade, varierande mått, 37x44 resp 46x61 cm

Rum 2

Budhistorik (15 bud)
856460
950
856457
900
856382
850
856110
855940
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.