Charles Sjöholm oljemålning

196896

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Utsikt mot Karlbergs slott, signerad C Sjöholm, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (19 bud)
856519
2 400
856511
856517
856511
1 900
856516
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.