Mårten Garbring oljemålning

196895

GARBRING, Mårten (född 1918): "Bohuslän", signerad och daterad-85 Mårten Garbring, olja på duk, 37x44 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Mårten Garbring oljemålning

Budhistorik (9 bud)
854431
700
853269
650
854430
600
853269
550
854215
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.