Charles Sjöholm oljemålning

196894

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Kolonilott - Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (22 bud)
856413
1 800
854346
1 700
854230
1 600
853376
853346
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.