Evert Taube färlitografier 6 st

196891

TAUBE, Evert, (1898-1980): litografier 6 st., samtliga signerade och numrerade, varierande mått, 37x47 cm

Rum 4

Budhistorik (9 bud)
852061
852028
2 800
852028
2 400
852060
852028
1 900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.