Fällbord alrot

196888

FÄLLBORD, 1800-tal, skiva i alrotsfaner, fot i björk, höjd 76, 87x88 cm

Smärre fanerskador

Rum 3

Fällbord alrot

Budhistorik (16 bud)
856494
4 200
856491
856489
3 800
856479
3 600
856475
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.