Strykjärn

196877

STRYKJÄRN, 7 st, 1800-tal, gjutjärn och trä

Slitage och skador

Diverse

Visas på begäran

Strykjärn

Budhistorik

2013-08-01 kl 22:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.