Astri Bergman Taube färglitografier 5 st

196874

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): litografier 5 st., samtliga signerade och numrerade, varierande mått, 43x56 cm

Konst

Rum 4

Budhistorik (10 bud)
856272
856136
856109
650
855933
600
855417
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.