Lennart Rodhe akvarell

196868

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, akvarell på papper, 56x79 cm, oramad

Mindre veck, stift hål

Rum 9

Lennart Rodhe akvarell

Budhistorik (7 bud)
856355
853089
856095
853089
1 900
856093
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.