Lennart Rodhe akvarell

196866

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, akvarell på papper, 79x56 cm, oramad

Mindre veck

Rum 9

Lennart Rodhe akvarell

Budhistorik (13 bud)
856369
3 200
853784
853121
2 800
853783
2 600
853121
2 400

Slutpris SEK:
3 200
330 EUR, 394 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.