Henning Koppel akvarell

196865

KOPPEL, Henning (Danmark, 1918-1981): Hus i skogen, signerad och daterad Henning Koppel Feb. 1946, akvarell, 24x16 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Henning Koppel akvarell

Budhistorik (8 bud)
856522
650
857277
600
856522
550
857276
500
856522
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.