Roland Svensson litografi

196863

SVENSSON, Roland (född 1910-2003): "Vinter i utskärgård", signerad med dedikation, 146/250, litografi, 21x38 cm

Med dedikation

Rum 2

Roland Svensson litografi

Budhistorik (1 bud)

856380
2013-08-01 19:43:50

2013-08-02 kl 21:36
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.