Bengt Landin färglitografi

196862

LANDIN, Bengt (född 1933): Komposition, signerad Bengt Landin, 264/350, färglitografi, 20x29 cm

Konst

Fack 11

Bengt Landin färglitografi

Budhistorik (2 bud)

856482
853082

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.