Albert Contreras oljemålning

196860

CONTRERAS, Albert (född 1933): No 51, signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på duk, 45x45 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Albert Contreras oljemålning

Budhistorik (13 bud)
856260
3 400
856224
3 200
855342
856222
855342
2 800

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.