Donald Huges akvarell

196858

HUGES, Donald (England, född 1881-?): Interiör med dukat bord, signerad Donald Huges, akvarell, 24x20 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Donald Huges akvarell

Budhistorik (16 bud)
853708
853706
853706
900
853063
850
853705
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.