Roland Svensson akvarell

196856

SVENSSON, Roland (1910-2003): "The cruel sea", signerad med dedikation a tergo, akvarell, 14x14 cm

Ej examinerad ur ram, smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 17

Roland Svensson akvarell
Budhistorik (11 bud)
856970
900
855662
850
852559
855661
852559
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.