Engelskt landskap sent 1800-tal

196853

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, sent 1800-tal): Sunset over the estuary, olja på duk, 31x52 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (20 bud)
857300
1 400
857297
1 300
857296
857295
857290

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.