Nils G Stenqvist oljemålning

196852

STENQVIST, Nils G (1934-2005): Komposition, monogramsignerad NGS, olja på duk, 95x67 cm

Smärre ytskador

Konst, Måleri

Fack 12

Nils G Stenqvist oljemålning

Budhistorik (9 bud)
856204
856040
750
856040
550
855325
500
855881
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.