Tor Hörlin oljemålning

196850

HÖRLIN, Tor (1899-1985): "Väg i Ardennerna", signerad och daterad Tor Hörlin 37, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Tor Hörlin oljemålning

Budhistorik (7 bud)
856342
600
856386
550
856342
500
856385
450
856342

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.