Yrjö Edelmann färglitografi

196849

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad Y. Edelmann, numrerad 151/1500, färglitografi, bladstorlek 44x60 cm

Rum 9

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (17 bud)
858142
1 400
858135
1 300
858137
858135
858136

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.