Nils G Stenqvist oljemålning

196848

STENQVIST, Nils G (1934-2005): Komposition, signerad atergo Nils G Stenqvist, olja på duk, 81x81 cm

Smärre repor

Konst, Måleri

Fack 12

Nils G Stenqvist oljemålning
Budhistorik (14 bud)
856350
900
855970
850
855701
855326
750
855700
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.