John Ivar Berg oljemålningar

196847

BERG, John Ivar (1916-2003): (3) bla. landskapskomposition, monogramsignerade, oljor på duk, 55x65, 70x51 samt 52x56 cm

En med duklagning

Konst, Måleri

Fack 16

John Ivar Berg oljemålningar

Budhistorik (5 bud)
856495
1 300
856467
856189
855937
855936
600

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.