Ingrid Ruin oljemålning

196838

RUIN, Ingrid (1881-1956): Kvinnoporträtt, signerad och daterad I Ruin 1945, olja på duk, 73x57 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Ingrid Ruin oljemålning

Budhistorik (2 bud)

856374
500
856046

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.