Prins Eugen akvarell

196827

PRINS EUGEN (1865-1947): "Nedanför Montagne St Victoire", signerad och daterad Eugène 1939, akvarell, 22x32 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Prins Eugen akvarell

Budhistorik (34 bud)
880349
11 000
880343
10 500
880338
10 000
880338
8 800
880267
8 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.