Carl Abraham Rothsten oljemålning

196819

ROTHSTEN, Carl Abraham (1826-1877): Insjölandskap med fikande sällskap, signerad och daterad 1870, olja på duk, 45x58 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (8 bud)
855979
2 600
855628
2 400
855327
854360
750
854351
600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.