Ignaz Stern hans krets oljemålning

196816

STERN, Ignaz, hans krets, omkring 1700, Josef och jesusbarnet, olja på duk, 112x85 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Dukskador, hål i duk, lagningar

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (15 bud)
852234
12 000
852022
11 500
852021
11 000
851908
10 500
851907
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 234 EUR, 1 405 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.