Birger Birger Ericson Himmelen-Helvetet

196808

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): Himmelen - Helvetet, signerad Birger, olja på pannå, 26x38 cm
PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén, våren 2012, katalognr 875

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (6 bud)
880456
5 000
880455
4 600
873842
2 600
873597
2 400
873558

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.