Spegel Karl Johan

196781

SPEGEL, Karl Johan, förgylld, fasettslipat glas, skuren dekor och pastellage, 189x90 cm

Smärre skador, senare glas

Speglar

Rum 13

Spegel Karl Johan

Budhistorik (4 bud)

854818
854805
854791
853459

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.