Spegel Karl Johan

196778

SPEGEL, Karl Johan, förgylld, skuren dekor och pastellage, 156x80 cm

Smärre skador, dekorelement saknas

Speglar

Rum 13

Spegel Karl Johan

Budhistorik (7 bud)
857522
2 800
857360
2 600
857521
2 400
857360
854310

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.