Konsolbord 1800-talets andra hälft

196777

KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, höjd 82, 86x40 cm

Lösa delar medföljer, fanérskador

Rum 2

Budhistorik (10 bud)
858103
750
858200
700
858103
650
858106
600
858103
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.