Karmstol rokokostil

196774

KARMSTOL, 1800-tal, rokokostil, förgylld, klädsel i petit-point

Skador, renoverad, kompleterad, lagat ben

Rum 12

Karmstol rokokostil

Budhistorik (4 bud)

858204
650
856160
600
856160
853651

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.