Spegel 1800-talets andra hälft

196773

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, genombruten dekor, 190x77 cm

Skador, listdelar saknas

Speglar

Rum 2

Budhistorik (1 bud)

858194
2013-08-04 19:45:18

2013-08-04 kl 22:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.