Bord Louis XV-stil

196771

BORD, 1800-tal, Louis XV-stil, fanérat i jakaranda, skiva fanérad i valnöt, låda i sargen, förgyllda beslag, höjd 76, 79x53 cm

Senare skiva, fanérskador

Rum 13

Bord Louis XV-stil

Budhistorik (6 bud)
857948
857947
2 600
857946
855357
853726

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.