Fällbord 1800-tal

196770

FÄLLBORD, 1800 talets första hälft, mahognyfanér, höjd 72, diameter 81 cm

Slitage

Rum 1

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
856142
853716
853716
600
854371
550
853716
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.