Konsolbord rokokostil

196763

KONSOLBORD, med stenskiva, 1800-tal, rokokostil, bronserat, höjd 81, 82x40 cm

Skador, sprickor, dekorbitar saknas, skivan i två delar

Rum 4

Konsolbord rokokostil

Budhistorik (8 bud)
857516
857460
857311
550
855762
500
855761
450

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.