Spegel gustaviansk

196762

SPEGEL, gustaviansk, skuren dekor, förgylld, 168x67 cm

Rygg med skador, renoverad kompletterad, skador

Speglar

Rum 1

Spegel gustaviansk

Budhistorik (17 bud)
857018
7 600
856542
7 400
857017
7 400
856542
7 200
857016
7 000

Slutpris SEK:
7 600
725 EUR, 815 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.