Chiffonjé Karl Johan

196760

CHIFFONJÉ, Karl Johan, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd 128, 113x54 cm

Nyckel saknas, benknoppar medföljer, fanérskador, kompltterad

Ändringar/tillägg
Nyckel till inredning finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 1

Chiffonjé Karl Johan

Budhistorik (4 bud)

857939
857729
857728
700
856689

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.