Jacques d'Arthois olja

196651

D'ARTHOIS, Jacques, hans krets, 1600-talets andra hälft, flamländsk skola, landskap med figurstaffage, olja på duk, 90x106 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Konst, Måleri

Rum 1

Jacques d'Arthois olja

Budhistorik (8 bud)
880598
880483
1 400
880098
1 300
878350
878024

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.