Skrin i sten

196524

BURK med lock, marmor, 1800/1900-tal, höjd 11, längd 14,5 cm,

Nagg, locket lagat

Diverse

Monter 5

Skrin i sten

Budhistorik (3 bud)

853746
853443
853296

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.