Anders Trulson oljemålning

196382

TRULSON, Anders (1874-1911) tillskriven: Motiv från Brygge, olja på duk, 80x98 cm

Smärre skador, lagning

Konst, Måleri

Rum 2

Anders Trulson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

858185
650
858149

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.