Olle Bonniér gouache

196356

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition med spikar, signerad och daterad O.Bonniér. -64, gouache, a tergo med påskrift "Genomhänga: att ramla ut i rymden genomytor av hud och hinnor av glas...", ca 33x27 cm

Konst, Måleri

Fack 1

Olle Bonniér gouache

Budhistorik (8 bud)
874782
874781
874780
873320
950
873121
900

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.