Bord 1700-tal

196355

BORD, delvis 1700-tal, rokoko, benavslut med skurna voluter, skiva med intarsia, höjd ca 67, 92x73 cm

Renoverat, kompletterat, skivan ej ursprunglig och med skador

Rum 15

Bord 1700-tal

Budhistorik (1 bud)

879508
2013-08-24 19:29:57

2013-08-25 kl 14:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.