Y Edelmann litografi

196212

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm; oramad

Rum 9

Y Edelmann litografi
Budhistorik (20 bud)
878989
878981
1 400
876686
1 300
876608
876685

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.