Y Edelmann litografi

196211

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm; oramad

Rum 9

Y Edelmann litografi
Budhistorik (20 bud)
879814
1 800
879800
1 700
878985
1 600
871202
871202
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.