U Hydman Vallien litografi

196209

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Adam och Eva, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 65x48 cm

Rum 9

U Hydman Vallien litografi
Budhistorik (12 bud)
880673
880614
750
878987
700
880497
700
878987
650

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.