U Hydman Vallien litografi

196208

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, färglitografi, 56x73 cm; oramad

Rum 9

U Hydman Vallien litografi
Budhistorik (12 bud)
879685
850
879672
879684
750
879672
700
879681
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.