M Pyk litografi

196204

PYK, Madeleine (född 1934): Interiör, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 56x40 cm; oramad

Rum 9

M Pyk litografi

Budhistorik (8 bud)
879936
879792
879935
879792
850
878815

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.