M Pyk litografi

196203

PYK, Madeleine (född 1934): Ateljén, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladmått 64x49 cm, oramad

Rum 9

M Pyk litografi
Budhistorik (10 bud)
879829
700
879818
650
879756
600
879817
600
879756
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.