M Pyk litografi

196202

PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm; oramad

Rum 9

M Pyk litografi

Budhistorik (20 bud)
878424
878416
1 400
878394
1 300
878352
878247

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.