CF Reuterswärd litografi

196200

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, vardera 51x40 cm; oramade

Rum 9

CF Reuterswärd litografi

Budhistorik (14 bud)
878193
878138
878192
878138
950
878191
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.